Kitaplık

Hediye kitap: Max ve Millie Sıra Kimde?

Güncel Anne, ilk kitap hediyesini gururla sunar: Max ve Millie Sıra Kimde?

paylaşma, Max ve Millie Sıra Kimde?

Max ve Millie Sıra Kimde?

Bu ilk kitap çekilişi için yaklaşık bir yıldır Çağın’ın kitaplığında bulunan  Max ve Millie Sıra Kimde?’yi seçtim.

Max ile Millie, aynı okula giden ve oyun oynamayı çok seven iki arkadaştır. Bir gün sınıfa, çok güzel kırmızı bir araba gelir. Ama bir sorun vardır: Hem Max hem de Millie aynı anda bu kırmızı arabayla oynamak istemektedir. Bu sorun acaba nasıl çözülecektir?

Felicity Brooks’un yazdığı, Desideria Guicciari’nin illustrasyonunu yaptığı, Max ve Millie Sıra Kimde, çocuklara oyuncak ve eşyalarını paylaşmanın güzelliğini anlatıyor; paylaşan kişilerin duygu ve düşüncelerini aktarıyor.

Bol resim içeren kitapta kolay yıpranmayacak, yırtılmayacak kalınlıkta kağıt kullanılmış. Mikado Yayınları tarafından yayınlanan bu güzel kitap, bu yazının altına yorum bırakan bir Güncel Anne okurunun olacak. Çekiliş Random.org üzerinden yapılacak ve burada yorum kısmından duyurulacak. Max ve Millie Sıra Kimde, çekilişine katılmak için son yorum bırakma tarihi 17. Aralık 2013, Salı.

 

Yazar Hakkında

Dr. Elif Pınar Çakır

Merhaba! Ben Dr. Elif Pınar Çakır. Anne, çocuk doktoru ve eşim. İflah olmaz bir iyimser, ruhu gezgin, kendi gezgin bir maceraperest, mucizelere ve peri masallarına inanmaktan hala vazgeçmeyen biriyim. Güncel Anne'ye hoşgeldiniz!

69 Yorum Var

Yorum Bırak