Denedim Yazdım Yaşam

Lukapu'dan Güncel Anne Okurlarına Hediye

Lukapu

 

Çağın’ın doğduğu günden itibaren çekilmiş en güzel fotoğraflarını derleyip bir albüm oluşturmak istediğim zaman tanıştım Lukapu Fotokitap ile. Karşımda bir albümden de fazlası vardı. Şöyle ki;

Lukapu Fotokitap, fotoğraflarınızı uzun ömürlü fotokitaplara dönüştürebileceğiniz bir servis. Eski klasik fotoğraf albümlerinin, dijital teknoloji ile uzman eli ve ince bir zevkle modern çağa uyarlanmış hali yani.

Eğer siz de fotoğraflarınıza değerli bir anlam katmak ya da sadece hediye edip bir sevdiğinizi mutlu etmek istiyorsanız bunu Lukapu ile yapmak çok kolay.
Kitaplarınızı ister kendiniz tasarlayabilir, isterseniz Lukapu Tasarım Ekibi tarafından tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. 

Ömür boyu saklayacağınız bir Lukapu Fotokitap’a sahip olmak istiyorsunuz ama bunun için vaktiniz mi yok?

Lukapu, bunu da düşünmüş sizin için. Bütün fotoğraflarınızı gönderiyorsunuz, Lukapu Tasarım Ekibi sizin için en iyilerini seçiyor, tasarlıyor. Tasarımınız size yollandıktan sonra ise dilediğiniz yere dilediğiniz yazıyı ekleyebiliyorsunuz, tasarımda istediğiniz değişiklikleri yapabiliyorsunuz. Böylece Lukapu’nuz tam istediğiniz gibi oluyor. Siz fotoğrafları yolladıktan sonra 1 gün içinde fotokitabınız tasarlanmış oluyor ve onayınız alındıktan sonra 7 iş günü içinde de elinize geçiyor.

Birinci hamur kuşe kağıda, en kaliteli baskı teknikleriyle, size özel basılan Lukapu’larınız zahmetsizce size geliyor. Dilerseniz parlak kapak, dilerseniz ipek dokulu mat kapak seçenekleri sizin için!

Daha ayrıntılı incelemek için www.lukapu.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 0212 279 5060 numaralı telefondan sabah 09:00 – 24:00 saatleri arasında da Lukapu’yu arayabilirsiniz.

Lukapu’nun kampanyalarından haberdar olmak için Lukapu’yu sosyal medyada da takip edebilirsiniz;

Facebook http://www.facebook.com/lukapu/
Twitter http://twitter.com/lukapu/
Instagram http://instagram.com/lukapu
Googleplus http://plus.google.com/11241403665750…
Pinterest http://pinterest.com/lukapu/

Şimdi Lukapu’nu Güncel Anne okuyucularına bir sürprizi var: Aşağdaki şartları yerine getiren tam 5 adet Güncel Anne okuyucusuna 123 tl değerinde Lukapu Büyük Kare Fotokitap hediye.

İşte Lukapu’dan tam beş adet fotokitap kazanmak için gerekli şartlar

 

Şartları yerine getirerek bu yazıya yorum bırakanlar arasında yapılacak çekilişle 5 Güncel Anne okuru Lukapu Büyük Kare kitap kazanmaya hak kazanacak. Kargo ücreti Lukapu’dan. Siz de kampanyaya katılmak için aşağıya bırakacağınız yorumlara linklerinizi eklemeyi unutmayın.

Kampanya için son gün katılım tarihi : 05 Haziran 2013

 

 

 

 

Yazar Hakkında

Dr. Elif Pınar Çakır

Merhaba! Ben Dr. Elif Pınar Çakır. Anne, çocuk doktoru ve eşim. İflah olmaz bir iyimser, ruhu gezgin, kendi gezgin bir maceraperest, mucizelere ve peri masallarına inanmaktan hala vazgeçmeyen biriyim. Güncel Anne'ye hoşgeldiniz!

20 Yorum Var

Yorum Bırak