Denedim Yazdım

Yatak odalarınızda şıklık rüzgarları esiyor

Günün koşuşturmasından sonra evinize gidip yorgunluğunuzu atmak istersiniz. En iyi dinlendirici aktivite olan uyku; her insanın yenilendiği, canlandığı, sonrasında bambaşka bir ana uyandığı geçiş evresidir. Bu yüzden özellikle de gün sonunda ‘ohh!’ diye kendinizi yatağa atıp mışıl mışıl uykuya dalacağınız yatak odalarınızın dekorasyonu ve seçtiğiniz yatak odası mobilyaları çok önemli. Ortak kullanım alanlarının aksine, sizin özel alanınızda bulunan yatak odası mobilyaları daha çok sizin tarzınızı yansıtmalı. Tasarımları konforunuzu artırırken aynı zamanda da yatak odanızın şıklığını tamamlamalı. Yatak odası mobilyalarınızdaki renkler bazen sabahın enerjisiyle içinizi açarken; bazen de sizi bulutların üzerinde uyuyormuş gibi huzurlu ve sakin hissettirmeli.

Sizi Doğayla Buluşturan Yatak Odası Takımı

Yatak odası mobilyaları sadece ihtiyaçtan doğan bir tasarımla üretilmiş gibi görünse de aslında estetik olarak hayatınızda büyük yer tutar. Varoluşundan beri estetik ve sanatla iç içe olan insanın modern çağda sadece konfora yönelmesi beklenemezdi tabii. Kimileri parlak ve gösterişli modern malzemelerden yapılmış modelleri seçerken kimileri de doğayla iç içe olup canlılığı ve huzuru hissetmek ister. Ceviz renk yatak odası mobilyaları tam da doğallıktan yana olanlara göre! Renk tonlarının sıcaklığı ve kaliteli malzeme kullanılan dokuların yumuşaklığı size yemyeşil çimlerin üzerinde bir ağacın gölgesinde uyuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Başucunuza koyacağınız komodinler uykuya dalmadan son bir kaç satırını okuduğunuz kitabınızı, uykuya ara verip içinizi serinleteceğiniz suyunuzu ve yatak odanıza ışık saçan abajurunuzu koyabilmeniz için usta eller tarafından özenle tasarlanıyor. Üstelik ihtiyaçlarınıza göre çekmeceli/çekmecesiz modelleri de bulunuyor.

HyperFocal: 0

Vücudunuzun ihtiyaçlarına göre seçtiğiniz ortopedik yataklarla ise, pamuklara sarılı bir uykuda gibi hissedebilirsiniz.

Ergonomik Yatak Tasarımlarıyla Kendinizi Şımartın

Yatak odası mobilyalarınızı seçerken renk renk, desen desen modeller arasında zevkinizi tamamlayan modelleri arar gözünüz. Şıklığa bu kadar önem verirken tek bir parçaya şıklıktan çok konforuna bakarak karar verirsiniz: Yatak. Karyolanızı, bazanızı ve yatak başlığınızı ruhunuzu okşayan renklerle ve yatak odanızın şıklığına şıklık katacak tasarımlarla seçtikten sonra sıra geldi sizi uyandığınızda kuş gibi hafif hissettirecek yatağa. Örme kumaşlarla vücudunuzun şeklini alan yataklarla vücut yapınıza en uygun yatakla takımınızı tamamlayabilirsiniz. Kuş tüyü yapısıyla vücudunuza her temasta ultra yumuşaklık sağlayan modellerle kuş gibi hafif bir uykuyu deneyimleyebilirsiniz. Yüksek hava geçirimi sayesinde vücut sıcaklığınızı dengeleyen ve terlemenizi azaltan yataklarla odanıza şıklık uykunuza konforu getirebilirsiniz.

Seçeceğiniz Şifonyer, Gardırop, Komidinle Benzersiz Takımlar Yaratın

İster geniş odaları olan kocaman bir evde yaşayın, ister daha minimal evlerde olun, her durumda hayallerinizdeki yatak odası mobilyalarını seçmeniz mümkün. Geniş bir yatak odasına sahipseniz 2,3,6 ve daha fazla sayıda kapak seçeneği olan gardırop modelleri ile eşyalarınıza yer açabilirsiniz. Sepetli, çekmeceli, aynalı gibi bir çok farklı seçeneği bulunan şifonyerlerle kullanışlı ve zevkli bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Hem size hem de odanıza şıklık katacak makyaj masalarıyla hem uyumu hem de zarafeti odanızda hissedebilirsiniz. Küçük bir odaya sahipseniz de üzülmeyin. Açılan kapaklı modeller yerine sürgülü gardıropları tercih ederek alandan tasarruf sağlayarak da şıklığı yakalayabilirsiniz. İçindeki askılı/raflı bölmelerle kıyafetlerinizi, eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirebileceksiniz. Bunun yanında isterseniz komodinlerinizi çekmeceli model seçip şifonyer almayarak hem odanızdaki açık alan oranını fazla tutup hem de komodinin çekmecelerini fazla eşyalarınızı koymak için kullanabilirsiniz. Böylece odanıza, zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir mini set yaparak düşlediğiniz yatak odası mobilyalarına sahip olabilirsiniz.

Birbirinden şık, özenle tasarlanmış ve her bütçeye uygun yatak odası mobilyalarına göz atmak ve kendi evinizin tasarımcısı olmak için Koçtaş web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Dr. Elif Pınar Çakır

Merhaba! Ben Dr. Elif Pınar Çakır. Anne, çocuk doktoru ve eşim. İflah olmaz bir iyimser, ruhu gezgin, kendi gezgin bir maceraperest, mucizelere ve peri masallarına inanmaktan hala vazgeçmeyen biriyim. Güncel Anne'ye hoşgeldiniz!

Yorum Bırak