Yaşam

Yenilenirken….

Güncel Anne okurlarından gelen ”Kategorilere rahat ulaşamıyoruz, blogda aradığımız  rahat bulamıyoruz.” şikayetleri artınca ben de tasarımda ciddi bir değişime gitme ihtiyacı hissettim. Siz de farkındasınızdır, blogda ciddi değişiklikler var son bir haftadır. Hem içerikte hem de tasarımda …..

Ekran Resmi 2016-03-02 23.23.17

 

Emrah Tonlak ile birlikte size en pratik, göz yormayan ve kullanımı rahat Güncel Anne’yi yaratmaya çalışıyoruz. En önemli yeniliklerden biri sağ panelden blogun en çok okunan ve hakkında sık soru sorulan konularına direkt giriş yapabiliyor olmamız. Sağ olsun Emrah bana da çok kullanışlı bir kumanda paneli oluşturdu. Çalışmalarımız henüz bitmedi,daha pek çok eksiğimiz var. Bu yenilenme sürecinde sizden gelecek fikir ve önerilere de çok önem veriyorum. Sonuçta blogu siz sevgili okurlarımız için yeniliyoruz ve sizlerin fikir ve önerileri benim için çok kıymetli.

Gerek tasarım, gerek içerik, ve hatta gerekse teknik olarak önerileriniz varsa, paylaşır mısınız? Yorumlarınızı aşağıya bekliyorum.

 

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Yazar Hakkında

Dr. Elif Pınar Çakır

Merhaba! Ben Dr. Elif Pınar Çakır. Anne, çocuk doktoru ve eşim. İflah olmaz bir iyimser, ruhu gezgin, kendi gezgin bir maceraperest, mucizelere ve peri masallarına inanmaktan hala vazgeçmeyen biriyim. Güncel Anne'ye hoşgeldiniz!

1 Yorum Var

Yorum Bırak