Basında

Çocuk Medyası yayında

Merhaba sevgili Güncel Anne okurları. Bugün size yepyeni bir internet sitesini tanıtacağım: Çocuk Medyası. Çocuk Medyası, eğitim uzmanı, Hürriyet Sosyal yazarı ve blogger Aylin Anne, nam-ı-diğer Aylin Çalışkan’ın son projesi.

çocuk medyası

Çocuk Medyası, ebeveynlerin çocuklar için hazırlanan yayın ve yapımların takip edilebileceği  bir web sitesi. Ülkemizin ilk ve tek çocuk medya portalı olan cocukmedyasi.com yayın hayatına 22 Aralık2014’te başladı.

Cocukmedyasi.com, vizyona giren çizgi filmlerden, çocuk kitaplarına, uzman görüşlerinden miniklerin kritiklerine kadar, çocukları ilgilendiren yayın ve yapımları mercek altına alıyor. Aynı zamanda çocuk ve ebevenlere medya okur yazarlığı kavramının altını çiziyor.

Ebeveynlerin ve çocukların bilinçli televizyon izleme kültürü ve yaşa uygun yayın ve yapımları tercih etmeleri için rehberlik etmeyi amaçlayan cocukmedyasi.com yapımların perde arkasını, sektörel haberleri ve röportajlara yer vermeye devam edecek.

Psikolog, pedagog, psikiyatristlerin görüşlerine yer vermeyi hedeflemekte. Aynı zamanda oyuncu, yönetmen, yazar ve çizerlerle özel röportajlar yayınlamakta.

Yayına 22 Aralık 2014′ te başlayan cocukmedyasi.com, ünlü karikatürist Selçuk Erdem’ le çocuk Mizah dergisi Süper Penguen üzerine bir röportajın yer aldığı özel içeriğiyle Türkiye’ ye ve dünyaya merhaba dedi.

Çocuk Medyası’nı sosyal medyada takip etmek isterseniz;

cocukmedyasi.com sosyal medyada 

Facebook: Çocuk Medyası         Twitter: @cocukmedyasi           Instagram: @cocukmedyasi

Ayrıntılı bilgi için:   cocukmedyasi@gmail.com 

Yazar Hakkında

Dr. Elif Pınar Çakır

Merhaba! Ben Dr. Elif Pınar Çakır. Anne, çocuk doktoru ve eşim. İflah olmaz bir iyimser, ruhu gezgin, kendi gezgin bir maceraperest, mucizelere ve peri masallarına inanmaktan hala vazgeçmeyen biriyim. Güncel Anne'ye hoşgeldiniz!

Yorum Bırak