Kitaplık

Neler Okuyoruz: İlk Bilgilerim; Minikler Temel Kavramları Öğreniyor

Neler Okuyoruz: İlk Bilgilerim; Minikler Temel Kavramları Öğreniyor

Sayılar

Çağın’ın bu aralar favori kitaplarından biri olan Zıt Kavramlar; onun deyimiyle ”Filli Kipat” Doğan Egmont Yayıncılık tarafından yayınlanan İlk Bilgilerim: Minikler Temel Kavramları Öğreniyor  serisinin bir parçası. Bir yaş üstü çocuklar için hazırlanan bu seri; Renkler, Şekiller, Zıt Kavramlar ve Sayılar olmak üzere 4 kitaptan oluşmakta. Kitaplar; çocuklara bir yandan sayıları, şekilleri, renkleri ve zıt kavramları öğretirken bir yandan da onların sözcük bilgilerini geliştirmeyi amaçlıyor. Bizde Sayılar ve Zıtlıklar kitapları mevcut. Her zamanki gibi sanal ortamdan temin ettim kitapları.

Neler Okuyoruz: İlk Bilgilerim; Minikler Temel Kavramları Öğreniyor

Zıtlıklar

Zıt Kavramlar

İlk önce Zıt Kavramlar’a başladık ve bir nefeste bitirdik. Ardından  Sayılar…Her iki kitapta da kalın kartondan yapılmış. Yani ısırmaya, suya, tükrüğe, yırtılmaya, kardeş kavgasına dayanıklı. Çizimler ve resimler son derece güzel. Açılır kapanır pencereler kitabı daha eğlenceli ve ilgi çekici kılmış.

Yazar Hakkında

Dr. Elif Pınar Çakır

Merhaba! Ben Dr. Elif Pınar Çakır. Anne, çocuk doktoru ve eşim. İflah olmaz bir iyimser, ruhu gezgin, kendi gezgin bir maceraperest, mucizelere ve peri masallarına inanmaktan hala vazgeçmeyen biriyim. Güncel Anne'ye hoşgeldiniz!

Yorum Bırak