Son Haberler

Kullanım Koşulları

guncelanne.com sitesinde yer alan yazıları ve tüm içeriklerin tüm hakları Dr. Elif Pınar Çakır’a aittir. Bu Kullanım Koşulları sayfası guncelanne.com sitesinin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir. Bu kullanım koşulları sayfasının devamında guncelanne.com “websitesi “, guncelanne.com’dan faydalananlar “kullanıcı“ olarak geçecektir. Kullanıcılar bu websitesini kullanmaya devam etmeden önce işbu Kullanım Şartlarını dikkatle okumalıdır.

Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen guncelanne.com websitesini kullanmayınız. Bu websitesini kullanmanız, bu sayfada yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Dr. Elif Çakır aşağıda belirtilen tüm koşulları dilediği zaman tek taraflı değiştirme, durdurma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Kullanıcı bu tasarrufu peşinen kabul eder. guncelanne.com’u her ziyaret ettiğinizde, bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek kullanım koşullarını görmeniz açısından önemlidir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, guncelanne.com’da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve sitenin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.

GuncelAnne.com
Son Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2018